(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-28 19:11

6,5 tony deski

(Nr 2245983)
6,5 tony deski

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

6500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1458.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia nieduży towar, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia dużej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przekracza 3,5 t. i inne pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wymiary. Warto także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać ładunek. Istotna jest także informacja na temat usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być również czas realizacji usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to często palety, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Przysłup, 38-607, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fryburg Bryzgowijski, Niemcy

Termin elastyczny