(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-28 19:11

6,5 tony deski

(Nr 2245983)
6,5 tony deski

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

6500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1458.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4550 zł

ID firmy: 57948
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-12-2017, 23:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-28 do 2018-01-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4550 zł

Wiadomości:

4980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 13:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania całej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka oraz furgon. Gatunek ciężarówki powinien być dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wielkość. Powinno się także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, należy opisać pakunek. Istotna jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być także termin zrealizowania usługi.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Jasło, Cisna, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Freiburg, Niemcy

Termin elastyczny