(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 cajas de 72 libros (Nr 5172198)

6 cajas de 72 libros

Długość [m]:

52

Szerokość [m]:

41

Wysokość [m]:

35

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

6

Dystans: 736.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Oksytania, Tuluza

Od 7 paź 2019 do 9 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Od 4 lis 2019 do 8 lis 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).