(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 12:18

6 cartons (Nr 2744868)

6 cartons

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

6

Dystans: 3551.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

A1 Km 11, Sybin, Rumunia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lisboa, Portugalia

Termin elastyczny