(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 cuadros (Nr 6690674)

6 cuadros

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

0.10

Waga w kg (łączna):

6

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

manipulación muy cuidadosa.

Opakowanie ładunku:

Plástico burbujas

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

23 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Termin elastyczny


Dzieła sztuki

           Transport dzieł sztuki jest problemem, któremu trzeba poświęcić sporo uwagi, ze względu na fakt, że są to zwykle przedmioty o wielkiej wartości, czy to materialnej, czy sentymentalnej.

            Gdy chcemy znaleźć ten typ transportu w aukcji transportowej Clicktrans, kliknij w opcję „Specjalnej ostrożności”. Masz wówczas pewność, że paczka zostanie zauważona przez przewoźnika. Kiedy potrzebujesz, żeby firma przewozowa opakowała pejzaż lub figurę, umieść taką notkę w okienku „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, jest możliwość także uzgodnić to, wymieniając się z firmami transportowymi wiadomościami pod ogłoszeniem.

            Kiedy chcesz sam zapakować rzeźbę do transportu, nie zapomnij o garści najważniejszych wskazówkach. Folia stretch będzie perfekcyjna do osłonięcia z zewnątrz przedmiotu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gdy owijasz nią obraz, folia stretch nie powinna dotykać do farby, można wcześniej owinąć malunek w inną, lekką tkaninę, np. w pościel. Jeśli chcesz przetransportować przedmiot w pudle czy kartonie, bezwzględnie wypełnij puste miejsca między dziełem sztuki a przegrodami pudła. Można do tego wziąć profesjonalne styropiany albo syntetyczne napełniacze, jednak sprawdzą się również, pogniecione skrawki makulatury, np. magazynów. Znaczące jest, żeby opakowanie było jedynie nieznacznie większe niż przewożone dzieło sztuki, żeby uniknąć obijania się w obrębie skrzyni.

            Cena transportu rzeźby może być nadspodziewanie niska. Przeprowadzony w serwisie Clicktrans transport sporego płótna na trasie z Krakowa do Warszawy odbył się za równe 100 PLN.