(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-02 10:41

6 desek tarasowych 3,2m długości

(Nr 2250468)
6 desek tarasowych 3,2m długości

Długość [m]:

3.2

Szerokość [m]:

0.14

Wysokość [m]:

0.132

Waga w kg (łączna):

43.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 197.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Potkanna, 26-650, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnów, 33-100, Polska

Termin elastyczny