(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2016-07-19 20:33

6 kartonów (Nr 809712)

Długość [m]:

56

Szerokość [m]:

33

Wysokość [m]:

41

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

6

Dystans: 477.80 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków, 31-070, Dietla

Od 22 lip 2016 do 25 lip 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Chełmno, 86-200

Od 22 lip 2016 do 29 lip 2016