(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-27 07:51

6 Krzeseł

(Nr 1924509)

Ilość sztuk:

6

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 768.00 km

Informacje dodatkowe:

Krzesła będą zabezpieczone czarną folią stretch . Krzesła chce wysłać za pobraniem . Proszę o oferty .

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-08-2017, 14:17

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek dzisiaj, dostawa czwartek/piatek. Zwrot pobrania w ciągu 7 dni

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, gdy transportujemy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Później warto rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Jeżowe, Polska

Od 27 lip 2017 do 29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Od 28 lip 2017 do 29 lip 2017