(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 17:45

6 krzeseł

(Nr 1992332)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

4.00

Ilość sztuk:

6

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 591.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jak przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, na przykład mokrą ściereczką. Następnie należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Antoniów, 46-040, Polska

2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Suwałki, 16-400, Polska

8 wrz 2017