(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-16 13:18

6 krzeseł

(Nr 2159679)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

6

Dystans: 527.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 23:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-17 do 2017-11-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

130 zł

ID firmy: 16138
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 22:33

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-20

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości:

150 zł

ID firmy: 16138
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 22:33

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-20

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego zniszczenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Później warto przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Jastrzębie-Zdrój, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wągrowiec, 62-100, Polska

Termin elastyczny