(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-08-10 23:19

6 krzeseł skórzanych

(Nr 1956338)

Długość [m]:

0,50

Szerokość [m]:

0,49

Wysokość [m]:

0,80

Waga w kg (łączna):

3.00

Ilość sztuk:

6

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 238.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję możliwie najszybciej przetransportować sprzedane krzesła do Klienta do Katowic. Krzesła jak na załączonym zdjęciu.

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 565034
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-08-2017, 00:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-12 do 2017-08-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (1)

robert t. (Przewoźnik)
11-08-2017, 00:02
Tak jak pisałem, zmieniła się sytuacja więc może Pani akceptować tą ofertę i działamy, pozdrawiam.

200 zł

ID firmy: 565034
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-08-2017, 23:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-12 do 2017-08-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-11, 14:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że uchybienia na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo mokrą gąbką. Następnie warto rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych obiektach, takich jak np. szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie czujność na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Oleśnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny