(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-25 16:31

6 maletas de 27 kg (Nr 2750576)

6 maletas de 27 kg

Długość [m]:

68

Szerokość [m]:

28

Wysokość [m]:

45

Waga w kg (łączna):

27.00

Liczba sztuk:

6

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2085.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, należy opublikować bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, gazet lub materiałem. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny