(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-07-25 01:34

6 młodych drzewek liściastych w donicach 65 l

(Nr 3009096)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Rośliny muszą być dowiezione najpóźniej następnego dnia po nadaniu.

Opakowanie ładunku:

Brak opakowania, drzewka w doniczkach

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 306.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których transport wymaga wyjątkowej ostrożności uważa się przedmioty, które szybko ulegają uszkodzeniom oraz bywają delikatne i łamliwe. Kwalifikujemy do nich m.in. dekoracje, rzeczy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy wykonane z kruchych surowców. W otoczeniu często przewożonych rzeczy natrafimy na pianina, akwaria, szyby samochodowe, rzeźby, lustra oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia właściwego ochronienia transportu jest kluczowa. Opłaca się wykorzystać materiały chroniące takie jak: folia stretch, folia bąbelkowa lub kartony. Folii bąbelkowej i papiery najlepiej skorzystać do zabezpieczenia mniejszych rzeczy – można je zakupić w sklepie budowlanym lub w portalach internetowych. Podczas gdy folia stretch stosowana będzie do osłonięcia całej rzeczy. Do osłonięcia pakunku można wziąć także koce, styropian, gazety, ubrania i taśmy.

Cena przewozu paczki o wyjątkowej ostrożności

    Cena transportu paczki, która wymaga nadzwyczajnej ostrożności zależy od ciężaru i formatów, jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i miejscem rozładunku. Na ostateczną cenę może rzutować także niezbędność dostarczenia surowców osłaniających przez firmę transportową. Na przykład, za transport lustra na odcinku od Gliwic do Warty zapłacono niecałe 250 złotych. Tymczasem za transport zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii kosztowało 200 złotych. Za transport rzeźby kamiennej z Umianowic do Warszawy wydano kwotę 300 złotych.

Adres i termin nadania

Leszno, 64-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny