(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-09-07 11:11

6 month old cat

(Nr 2014400)

Waga w kg (łączna):

3.00

Dystans: 2000.00 km

Informacje dodatkowe:

6 month old cat

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy chcemy zamówić transport zwierzaka, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, ciężar oraz szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być zatem chore ani zranione. Jeśli zamierzamy przetransportować kota, psa lub zająca trzeba zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę i wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą mieć paszport wydany przez weterynarza. Listę lekarzy uprawnionych do wydawania paszportów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 złotych.

    Nie licząc paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebne są też takie dane jak data i trasa przejazdu i spodziewany czas transportu. Spis przewoźników uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, jeżeli mamy odpowiedni transporter. Do transportu zwierza warto używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. W wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Altea la Vella, 03599, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ewald Road, Londyn, SW6 4LY, Wielka Brytania

Termin elastyczny