(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

6 paczek (Nr 3637953)

6 paczek

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

120.00

Liczba sztuk:

6

Dystans: 1915.00 km

Adres i termin nadania

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Θεσσαλίας - Στερεάς Ελλάδας, Wolos

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).