(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

6 paczek Rybnik (Nr 6012638)

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.33

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

6

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 933.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Metzingen

21 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Rybnik

22 kwi 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).