(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-04-29 09:46

6 palet

(Nr 1759161)
6 palet

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego rodzajutworzą podstawę, na której bezproblemowo można przewieźć nieduże paczki oraz przedmioty. Przewóz na paletach to zwykle wybierana metoda przewozu dużej ilości towarów. Na paletach głównie transportuje się paczki przekraczające 70 kg – bramki żeliwne, pudła, towary budowlane, itd. Żeby jak najdokładniej wycenić transport ładunku na paletach, warto skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie paletowym. Przy wycenie przewozu istotne znaczenie miewa ilość palet, waga ładunku oraz rodzaj transportowanych przedmiotów. Paczki znajdujące się na paletach podnoszoneza pomocą wózka widłowego.

Europalety i pozostałe rodzaje palet

    W transporcie paletowym góruje europaleta, nazywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Zwyczajna Europaleta posiada rozmiary 800x1200x150 mm oraz jest wyprodukowana z drewna. Przy transporcie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 mm. Palety skierowane do przewozu w pojemnikach metalowych posiadają format 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety zrobione z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.

Cena transportu palet w kraju
    Przeciętna cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 złotych i to wynosi 57 groszy za km.

Koszt transportu palet w Europie

    Przewóz palet po za granicami Polski to średni koszt 581 złotych, a to wynosi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

Lleida, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Caspe, Hiszpania

Termin elastyczny