(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-04-29 09:46

6 palet

(Nr 1759161)
6 palet

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego gatunku – stanowią podstawę, na której łatwo można przetransportować mniejsze opakowania oraz rzeczy. Transport paletowy to zazwyczaj wykorzystywana metoda przewozu cięższych towarów. Dzięki paletom często transportuje się pakunki ważące więcej niż 70 kg – bramki metalowe, pudła, towary budowlane, itd. Aby dobrze wycenić transport ładunku na paletach, warto posłużyć się portalem Clicktrans.pl, dzięki temu uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie paletowym. W szacowaniu kosztów przewozu kluczowe znaczenie miewa liczba palet, ciężar ładunku oraz typ transportowanych przedmiotów. Ładunki znajdujące się na paletach dźwigane są za pomocą wózka widłowego.

Europalety i inne typy palet

    Przy transporcie paletowym góruje europaleta, określana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Normalna Europaleta ma format 800x1200x150 milimetrów i jest wyprodukowana z drewna. Przy przewozie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety oddane do przewozu w kontenerach mają rozmiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym używa się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna ostatnio zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.

Cena przewozu palet w kraju
    Przeciętna cena netto przewozu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 złotych, a to wychodzi 57 gr na kilometr.

Koszt przewozu palet na trasach międzynarodowych

    Przewóz palet za granicą to średni koszt 581 złotych, a to wynosi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

Lleida, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Caspe, Hiszpania

Termin elastyczny