(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-05-30 15:28

6 palet cegieł, w sumie ok 8,5 tony

(Nr 1819202)

Wysokość [m]:

0,85

Waga w kg:

1340.00

Ilość sztuk:

6

Dystans: 471.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu ładunków różnego typutworzą bazę, na której łatwo można przewieźć małe opakowania i rzeczy. Przewóz paletowy to zwykle wykorzystywana metoda transportu dużej ilości towarów. Na paletach nierzadko przewozi się paczki przekraczające 70 kilogramów – bramki stalowe, pudła, towary budowlane, itp. Aby precyzyjnie oszacować koszt przewozu towaru na paletach, można posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a otrzymamy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie paletowym. W szacowaniu kosztów transportu najważniejsze znaczenie miewa ilość palet, ciężar towaru i gatunek przewożonych rzeczy. Paczki paletowe podnoszoneza pomocą wózka widłowego.

Europalety i inne typy palet

    Przy transporcie na paletach jest na pierwszym miejscu europaleta, nazywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta posiada format 800x1200x150 mm oraz jest wykonana z drewna. W przewozie przemysłowym używa się także palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 milimetrów. Palety skierowane do transportu w kontenerach posiadają format 1135x1133 mm. Przy przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające normy CP. Palety wykonane z drewna coraz częściej zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które mają żywotność przez10-15 lat.

Cena przewozu palet w Polsce
    Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 złotych i to wychodzi 57 groszy za km.

Koszt transportu palet za granicą

    Transport palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 i to wynosi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

Trześń, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chrząstawa Mała, Polska

Termin elastyczny