(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-04-29 09:52

6 palets

(Nr 1759167)
6 palets

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu towarów różnego rodzajutworzą platformę, na której bezproblemowo można przewieźć nieduże opakowania i przedmioty. Transport paletowy to najczęściej wykorzystywana metoda przewozu cięższych towarów. Za pomocą palet często transportuje się towary powyżej 70 kilogramów – bramki stalowe, skrzynki, materiały budowlane, itp. Aby jak najdokładniej wycenić transport towaru na paletach, można skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. W wycenie przewozu istotne znaczenie ma ilość palet, waga towaru oraz rodzaj transportowanych rzeczy. Ładunki paletowe wynoszonedzięki wózkom widłowym.

Europalety oraz pozostałe typy palet

    W przewozie na paletach przoduje europaleta, opisywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Przepisowa Europaleta ma wymiary 800x1200x150 mm oraz jest wykonana z drewna. W przewozie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety oddane do transportu w kontenerach posiadają wielkość 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym używa się za to palety spełniające normy CP. Palety drewniane ostatnio zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które mają żywotność przez10-15 lat.

Cena przewozu palet w kraju
    Średnia cena netto transportu palet  w Polsce kosztuje 187,8 , a to wynosi 57 gr na kilometr.

Ceny przewozu palet za granicą

    Przewóz palet w Europie to średni koszt 581 złotych, a to wynosi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

Lleida, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Caspe, Hiszpania

Termin elastyczny