(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 pokojowe mieszkanie (Nr 4636522)

6 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 106.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Zakopane

9 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

9 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pakunków, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.