(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 pokojowy dom (Nr 4940030)

6 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

6000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 2051.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Wexford, Gorey

Od 30 wrz 2019 do 6 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Zaniemyśl

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego dobytku.