(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-22 13:42

6 rowerow

(Nr 2997100)
6 rowerow

Waga w kg (łączna):

60.00

Dystans: 340.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania albo zakupić pasujący karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy poodkręcać i usunąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie surowców osłaniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 23 lip 2018 do 25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Od 23 lip 2018 do 25 lip 2018