(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 rowerów plus bagażniki rowerowe na wycieczkę rowerową (Nr 4683348)

6 rowerów plus bagażniki rowerowe na wycieczkę rowerową

Waga w kg (łączna):

210.00

Dystans: 381.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Suwałki

27 sie 2019


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania bądź kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba poodkręcać i usunąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu warto osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach lub osłonić fragmentami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby lub przerzutki należy osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie warto osłonić papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw chroniących rower.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu wykonania transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.