(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 TON (Nr 4586993)

6 TON

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

DRZWI I OŚCIEŻNICE STALOWE

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 932.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Świdnica

14 sie 2019

Adres i termin dostawy

Węgry, Zala Megye, Zalaegerszeg

15 sie 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w głównej mierze zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu po ustalać parę istotnych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, warto określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu starczy nieosłonięta przyczepa. Gdy pragniemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych świadectw, w dodatku w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po ustaleniu swoich warunków, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do setek profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych stawek.