(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 Umzugkarton, Kleidung, Küchenutensilien (Nr 5965439)

6 Umzugkarton, Kleidung, Küchenutensilien

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

6

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Paragwaj, Itapúa, Encarnacion

10 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Torrevieja

20 lip 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, warto opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).