(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-23 21:13

60-100kg, mam plan stąd zjechać i chce zabrać stad swoje rzeczy

(Nr 2409696)
60-100kg, mam plan stąd zjechać i chce zabrać stad swoje rzeczy

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3794.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Reykjavík, Islandia

Od 17 kwi 2018 do 22 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Białystok, 15-001, Polska

Od 19 kwi 2018 do 26 kwi 2018