(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

60 cubik funuture and boxes (Nr 4834736)

60 cubik funuture and boxes

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 5046.00 km

Adres i termin nadania

Szwecja, Sztokholm, Gmina Ekerö

Od 1 paź 2019 do 12 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Tejeda

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pakunków, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.