(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-24 12:19

60 dziecięcych toreb podróżnych. Jedziemy pociągiem na obóz, ale torby chcemy przesłać osobno.

(Nr 3005580)
60 dziecięcych toreb podróżnych. Jedziemy pociągiem na obóz, ale torby chcemy przesłać osobno.

Waga w kg (łączna):

800.00

Dystans: 665.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Od 15 sie 2018 do 18 sie 2018

Adres i termin dostawy

Jelenia Góra, Polska

26 sie 2018