(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-04 10:35

60m3 1,5-2 t max, zaladunek wtorek dostawa sroda 10-12

(Nr 2006480)
60m3 1,5-2 t max, zaladunek wtorek dostawa sroda 10-12

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 428.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 18:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu uściślić kilka najważniejszych spraw.

    Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, należy określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych papierów, jak także w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja umożliwia uzyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Olsztyn, Polska

5 wrz 2017