(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-04 10:35

60m3 1,5-2 t max, zaladunek wtorek dostawa sroda 10-12

(Nr 2006480)
60m3 1,5-2 t max, zaladunek wtorek dostawa sroda 10-12

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 428.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 18:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-11-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka decydujących punktów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, warto uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych zaświadczeń, jak również w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich warunków, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Olsztynek, Polska

5 wrz 2017