(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-05 12:56

61 płyt MFP - plyta wiórowa bdowlana

(Nr 2009807)
61 płyt MFP - plyta wiórowa bdowlana

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

1,25

Wysokość [m]:

1,3

Waga w kg:

2400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Transport z Castoramy w Skarżysku - Kaienna

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 138.00 km

Informacje dodatkowe:

Prosze również o wycenę z załadunkiem i rozładunkiem.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt przewozu ładunków jest zależny od gabarytów towaru, daty przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

    Grupowanie ładunków - Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której ustawia się nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (np., terakota, panele itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który należy transportować samochodem - Tirem i zajmuje jedynie część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Kontenery pewnych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowegoszczególnie przy przewozie towarów płynnych i towarów sypkich. W kontenerach można również przewozić drobnicę w paczkachworkach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotkasłuży do przewozu ładunków płynnych i sypkichbez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunkitowary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

aleja Józefa Piłsudskiego 26 Skarżysko-Kamienna, Polska

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

97-425 Mauryców, Polska

9 wrz 2017