(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

64-400 międz (Nr 6869602)

64-400 międz

Długość [m]:

25

Szerokość [m]:

130

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

19

Liczba sztuk:

1

Dystans: 431.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Międzychód

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Góra Kalwaria

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, warto opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).