(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

65 arkuszy plaskiej blachy (Nr 5267678)

65 arkuszy plaskiej blachy

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

650

Liczba sztuk:

65

Dystans: 392.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bytom

Od 28 paź 2019 do 31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Świebodzin

Od 31 paź 2019 do 8 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).