(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-01 14:26

650 paczek o wymiarach około 58x45x37

(Nr 2341968)
650 paczek o wymiarach około 58x45x37

Długość [m]:

58

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

37

Waga w kg (łączna):

8.00

Ilość sztuk:

650

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 603.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, należy wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztynek, 10-041, Polska

Termin elastyczny