(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-05-26 15:04

66m3 trociny (Nr 2753104)

66m3 trociny

Waga w kg (łączna):

10000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 85.00 km

Transport wywrotką

    W momencie kiedy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport wywrotką.

    Wywrotka to typ samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od wielkości towaru, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

    Żeby znaleźć dobrą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych taniej, niż zwykła stawka.

Adres i termin nadania

Izdebnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chomranice, 33-314, Polska

Termin elastyczny