(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-19 11:05

6cio pokojowe mieszkanie z garażami i małym biurem

(Nr 2164374)
6cio pokojowe mieszkanie z garażami i małym biurem

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 338.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

27 lis 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

27 lis 2017