(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-19 11:05

6cio pokojowe mieszkanie z garażami i małym biurem

(Nr 2164374)
6cio pokojowe mieszkanie z garażami i małym biurem

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 338.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3200 zł

ID firmy: 2851
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 22:28

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-12-10, 22:27

Opis oferty:

kompleksowo zaladunek/ rozladunek pozdrawiam mirek

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

3500 zł

ID firmy: 52637
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 18:24

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Proonuje 3 auta po 22 m3. i 4-5 osób do pomocy do załadunku i rozładunku. Meble zabezpieczamy we własne materiały. Wystawiamy fakturę VAT. Mienie ubezpieczone na czas transportu.

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

27 lis 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

27 lis 2017