(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-06 08:57

6m3 drewna

(Nr 2011583)
6m3 drewna

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

4000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 432.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa uzależniony od wielkości towaru, daty przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której ustawia się nieduże przedmioty lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (np., farby, panele itd.), okna jak również artykuły chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym oraz zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Kontenery – Transport niektórych towarów może wymagać kontenera – szczególnie przy przewozie ładunków w postaci płynu lub ładunków sypkich. W kontenerach można również transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Podsarnie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny