(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-06 08:57

6m3 drewna

(Nr 2011583)
6m3 drewna

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

4000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 432.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt przewozu ładunków bywa uzależniony od wielkości towaru, daty transportu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

    Klasyfikacje ładunków - Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której umieszcza się mniejsze rzeczy lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej przewozi się meble, paczki, produkty budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym oraz zajmuje jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju transportu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe}} – {{Transport pewnych towarów wymaga użycia kontenerazwłaszcza w przypadku transportu ładunków płynnych oraz towarów sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w paczkachskrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotkapomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowychbez problemu można poznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne ładunkiładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Podsarnie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny