(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

7 (Nr 4936670)

7

Długość [m]:

0.61

Szerokość [m]:

0.47

Wysokość [m]:

0.47

Waga w kg (łączna):

8.00

Liczba sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2471.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kraj Basków, Bilbao

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).