(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-12-30 10:28

7 kartonów

(Nr 2247846)
7 kartonów

Długość [m]:

0.4

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.28

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

7

Dystans: 1232.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Dobczyce, 32-410, Polska

Od 2 sty 2018 do 9 sty 2018

Adres i termin dostawy

Bolonia, Włochy

Od 8 sty 2018 do 15 sty 2018