(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-02 15:49

7 kartonow 56x33x41 (10-25kg kazdy) + TV 42 cale (oryginalne opakowanie) (Nr 2251263)

7 kartonow 56x33x41 (10-25kg kazdy) + TV 42 cale (oryginalne opakowanie)

Długość [m]:

0.56

Szerokość [m]:

0.33

Wysokość [m]:

0.41

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

7

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2454.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

Od 22 sty 2018 do 24 sty 2018

Adres i termin dostawy

Belfast, Wielka Brytania

Od 25 sty 2018 do 4 lut 2018