(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-29 14:05

7 kartonów z waga około 25 kg każdy , telewizor 42 calowy oryginalnie zapakowany , gondola od wózka dziecięcego

(Nr 2331528)
7 kartonów z waga około 25 kg każdy , telewizor 42 calowy oryginalnie zapakowany , gondola od wózka dziecięcego

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.40

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

9

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 791.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Joiners Court 59, Chatham, ME4 5JQ, Wielka Brytania

23 lut 2018

Adres i termin dostawy

Hildastraße 32, Kappel-Grafenhausen, 77966, Niemcy

25 lut 2018