(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

7 m3 (Nr 6801989)

7 m3

Waga w kg (łączna):

500

Dystans: 2001.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, Meath, Ashbourne

7 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Pobiedziska

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego majątku.