7 motocykli (Nr 8043000)

7 motocykli
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
7 motocykli
500 x 220 x 130 cm
1200 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
1200 kg
Dystans
3069 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 1 lis 2021 do 14 lis 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 3 lis 2021 do 17 lis 2021


Zadaj pytanie

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia mały towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zajęcia dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być przystosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Trzeba także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, warto opisać opakowanie. Ważna bywa także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy także załadunek oraz rozładunek. Istotny jest także termin realizacji transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.