(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

7 paczek do Polski (Nr 4940746)

7 paczek do Polski

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

210.00

Liczba sztuk:

7

Dystans: 1406.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Luton, Luton

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).