(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-17 20:29

7 paczek paneli podłogowych

(Nr 2162571)
7 paczek paneli podłogowych

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

14.00

Ilość sztuk:

7

Dystans: 1020.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Katowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kolonia, 50667, Niemcy

Od 20 lis 2017 do 23 lis 2017