7 palets (Nr 7603710)

7 palets
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
7 palets
120 x 80 x 100 cm
1500 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
1371 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Aragonia, Saragossa

Od 23 maj 2021 do 6 cze 2021

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zürich, Meilen

Od 6 cze 2021 do 20 cze 2021


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i inne pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki powinien być dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i rozmiar. Trzeba również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, należy opisać ładunek. Istotna jest również informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być również czas wykonania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.