7 paquetes (Nr 6029613)

7 paquetes

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

7

Dystans: 2691.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Dénia

1 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Balice

8 cze 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).