(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-11 13:17

7 skrzyń (Nr 1957334)

7 skrzyń

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

220

Waga w kg (łączna):

1700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Skrzyniopalety, 27szt. piętrowane po 4szt.= 7miejsc paletowych o wymiarach 100x120x220

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 267.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia mały ładunek, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia całej płaszczyzny, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz inne maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka i furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i rozmiar. Wypada także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, powinno się opisać ładunek. Istotna bywa także informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Kluczowy jest także czas realizacji transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Łososina Dolna

11 sie 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Klementowice

17 sie 2017