(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-02-23 14:28

7 SZT CIĄGNIKI SIODŁOWE DAF XF105- PŁATNE GOTÓWKĄ

(Nr 2408528)
7 SZT CIĄGNIKI SIODŁOWE DAF XF105- PŁATNE GOTÓWKĄ

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

3.95

Waga w kg (łączna):

7500.00

Dystans: 1431.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport pojazdu osobowego to łatwizna. Kiedy masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, chociażby na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub części do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niespakowany rower, wtedy zaczynasz mieć dylemat ze znalezieniem profesjonalnej firmy. Portal Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie bardzo wiele różnorodnych firm z różnorodną flotą wozów, więc bez wątpienia znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Jeżeli chcesz otrzymać ogłoszenia dobrane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najszczegółowiej przedstawić urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi ocenić, czy posiada stosowny samochód, aby taki transport ziścić. W sytuacji, kiedy gabaryty lub waga aut przekraczają parametry możliwe w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą posiadać dodatkowe certyfikaty, a w czasie jazdy potrzebna jest obecność pilota. Istotne będzie poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na przyczepę, czy też przykładowo posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans z reguły jest mniejsza niż typowe ceny na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym prawie 950 km został spieniężony za 900 złotych, czyli blisko 500 PLN mniej niż zwykle kosztuje.

Adres i termin nadania

Chemin de Genas 9, Saint-Priest, 69800, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opalenica, 64-330, Polska

Termin elastyczny