7 ton (Nr 6472930)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

7000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kantowka

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 107.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Śpigiel

25 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Ełk

30 wrz 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę decydujących spraw.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, warto uściślić, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli pragniemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych dokumentów, na dodatek w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po ustaleniu swoich wymogów, najczęściej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych cen.