(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-25 12:51

7 ton, 8mb na aucie

(Nr 2113728)
7 ton, 8mb na aucie

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

8000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Elementy stoiska targowego

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1611.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przetransportowania mniejszy towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z całej płaszczyzny, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka lub furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Wypada także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać paczkę. Kluczowa jest również informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy także załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją jest również czas zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

25 paź 2017

Adres i termin dostawy

Paryż, 75000, Francja

30 paź 2017