(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-08-27 23:05

7 ton dachowka

(Nr 1990484)
7 ton dachowka

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

6000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

korobki

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1612.00 km

Informacje dodatkowe:

Dachowka (5.5 ton), Drewniany planki 500 metrow, sklejka 120 kvadrat.metrow, izolacja 110 kwm. Wszystke dumaju bedze 8 ton.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu ładunków jest zależny od rozmiaru towaru, terminu transportu oraz odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

    Grupowanie ładunków - Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której układa się nieduże rzeczy lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (takie jak farby, panele itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zapełnia jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu transportu używa się różnego typu ciężarówki.

    Przewóz pewnych towarów wymaga użycia konteneraprzede wszystkim przy przewozie towarów płynnych oraz ładunków sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w opakowaniachworkach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotkapomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkichbez problemu można poznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Inne ładunkiładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Drammen, Norwegia

Termin elastyczny